Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Obchodné podmienky

 

Objednávka

Kúpna zmluva na ktorej základe je realizovaný predaj tovaru predávajúci kupujúcemu vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Za záväzné považujeme potvrdenie telefonické, prípadne e-mailové. Na základe zákona na kupujúci právo vrátiť tovar do 14 dní.

 

Cena

Cena tovaru je vrátane 20 % DPH.

Poštovné je 4,99. Tovar zasielame i do Českej republiky.

 

Dodacie podmienky

Našou snahou je dodať vami zvoleny produkt v čo najkratšom čase, zaležiac od skladových zásob a prevadzkových možností firmy.

Nakoľko množstvo tovaru sú  výrabaný výsostne ručne , bežná dodacia lehota je do 3 dní, u niektorých modelov može byť výnimočne dodacia lehota dlhšia.

Zákaznik je vždy o prebiehajúcom vybavovaní objednávky informovaný.

Tovar posielame DPD kuriérom.

 

Reklamácia

Všetok ponúkaný tovar dodávame v originálnom balení a expedícii tovaru venujeme mimoriadnu starostlivosť. Záručná doba na všetky produkty je 24 mesiacov. 

V prípade, ak by ste však obdržali tovar poškodený, v nezodpovedajúcej kvalite alebo množstve, riaďte sa prosím nasledujúcimi pokynmi:

V prípade, ak obdržíte zásielku na pošte v poškodenom obale, zásielku nepreberajte a informujte nás o tejto skutočnosti najneskôr do dvoch dní.

V prípade, ak zistíte, že tovar nie je v poriadku až po rozbalení zásielky, informujte nás o tejto skutočnosti e-mailom na adrese obchod@raj-darcekov.sk a to najneskôr do dvoch dní od obdržania zásielky.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZjI4YjQ