Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Obchodné podmienky

 

Objednávka

Kúpna zmluva na ktorej základe je realizovaný predaj tovaru predávajúci kupujúcemu vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Za záväzné považujeme potvrdenie telefonické, prípadne e-mailové. Na základe zákona na kupujúci právo vrátiť tovar do 14 dní.

 

Cena

Cena tovaru je vrátane 20 % DPH.

Poštovné je 4,99. Tovar zasielame i do Českej republiky.

 

Dodacie podmienky

Našou snahou je dodať vami zvoleny produkt v čo najkratšom čase, zaležiac od skladových zásob a prevadzkových možností firmy.

Nakoľko množstvo tovaru sú  výrabaný výsostne ručne , bežná dodacia lehota je do 3 dní, u niektorých modelov može byť výnimočne dodacia lehota dlhšia.

Zákaznik je vždy o prebiehajúcom vybavovaní objednávky informovaný.

Tovar posielame DPD kuriérom.

 

Reklamácia

Všetok ponúkaný tovar dodávame v originálnom balení a expedícii tovaru venujeme mimoriadnu starostlivosť. Záručná doba na všetky produkty je 24 mesiacov. 

V prípade, ak by ste však obdržali tovar poškodený, v nezodpovedajúcej kvalite alebo množstve, riaďte sa prosím nasledujúcimi pokynmi:

V prípade, ak obdržíte zásielku na pošte v poškodenom obale, zásielku nepreberajte a informujte nás o tejto skutočnosti najneskôr do dvoch dní.

V prípade, ak zistíte, že tovar nie je v poriadku až po rozbalení zásielky, informujte nás o tejto skutočnosti e-mailom na adrese obchod@raj-darcekov.sk a to najneskôr do dvoch dní od obdržania zásielky.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NzMyMz