Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

Obchodné podmienky

 

Objednávka

Kúpna zmluva na ktorej základe je realizovaný predaj tovaru predávajúci kupujúcemu vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Za záväzné považujeme potvrdenie telefonické, prípadne e-mailové. Na základe zákona na kupujúci právo vrátiť tovar do 14 dní.

 

Cena

Cena tovaru je vrátane 20 % DPH.

Poštovné je 4,99. Tovar zasielame i do Českej republiky.

 

Dodacie podmienky

Našou snahou je dodať vami zvoleny produkt v čo najkratšom čase, zaležiac od skladových zásob a prevadzkových možností firmy.

Nakoľko množstvo tovaru sú  výrabaný výsostne ručne , bežná dodacia lehota je do 3 dní, u niektorých modelov može byť výnimočne dodacia lehota dlhšia.

Zákaznik je vždy o prebiehajúcom vybavovaní objednávky informovaný.

Tovar posielame DPD kuriérom.

 

Reklamácia

Všetok ponúkaný tovar dodávame v originálnom balení a expedícii tovaru venujeme mimoriadnu starostlivosť. Záručná doba na všetky produkty je 24 mesiacov. 

V prípade, ak by ste však obdržali tovar poškodený, v nezodpovedajúcej kvalite alebo množstve, riaďte sa prosím nasledujúcimi pokynmi:

V prípade, ak obdržíte zásielku na pošte v poškodenom obale, zásielku nepreberajte a informujte nás o tejto skutočnosti najneskôr do dvoch dní.

V prípade, ak zistíte, že tovar nie je v poriadku až po rozbalení zásielky, informujte nás o tejto skutočnosti e-mailom na adrese obchod@raj-darcekov.sk a to najneskôr do dvoch dní od obdržania zásielky.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NzFmMmExN