Nože

V našej ponuke nájdete nože od svetoznámych výrobcov. Vynikajú kvalitou spracovania, oceľou a nadštandartným servisom. Na každý nôž Vám ponúkame možnosť gravíru podľa vášho želania.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Exkluzívny ručne kovaný nôž s nerezovej ocele v štýle japonských tradičných tanto nožov. Rukoväť je zo vzácnych drevín. Puzdro je vyhotovené z hovädzej a pštrosej kože. Možnosť gravíru.    
naša cena 329,99 EurExkluzívny ručne kutý nôž z 300 vrstiev ocele vyrobený podľa starých tradícií a obyčajov Slovanov, jedná sa o repliku noža nájdeneho v Starom hrade Liptov. Nôž vyniká svojím dizajnom ako i neprekonateľnou kvalitou ocele a použitého materiálu na výrobu puzdra. Možnosť gravíru monogramu, iniciálov, dátum... Krásny a ideálny dar pre muža.
naša cena 199,99 Eurnaša cena 69,99 EurŠpeciálna, limitovaná edícia švajčiarského noža Victorinox Delemont (pôvodný Wenger) v úprave s jelením parohom a párakom, vhodným pre každého poľovníka. Nôž vyniká svojou neprekonateľnou kvalitou ocele, dlžkou čepele, páraka a prvotriedneho parohu. Možnosť individuálneho gravíru (monogram, jelen, diviak, srnec) a koženého púzdra. Krásny a hodnotný dar nielen pre každého poľovníka. 
naša cena 179,99 EurŠpeciálna, limitovaná edícia švajčiarkého polovníckeho noža Victorinox Delemont (pôvodný Wenger) v úprave s jelením parohom vhodným pre každého poľovníka. Nôž vyniká svojou neprekonateľnou kvalitou ocele, dlžkou čepele a prvotriedneho parohu. Možnosť individuálneho gravíru a koženého púzdra.
naša cena 169,99 EurExkluzívny kováčom ručne kutý nôž, ktorý zaujme svojou impozantnou veľkosťou, materiál rukoväte je to vzácnych drevín, ako je orech, breza, shivouk, či bubinga. Luxusný a reprezentatívny dar. Možnosť individuálneho gravíru do čepele.
naša cena 249,99 Eurnaša cena 23,99 EurVýnimočné, ručne kované nože slovenským kováčom z 300-500 vrstiev nerezovej a uhlíkovej ocele. Rukovať je zhotovená z jelenieho parohu. Súčasťou je exkluzívna kazeta z orechového dreva. Možnosť umeleckého gravíru - monogram, venovanie.. Súčasťou je certifikát Slovenskej asociácie nožiarov potvrdzujúc kvalitu a exkluzivitu nožov.
naša cena 289,99 EurDarčekové prevedenie prestížneho švajčiarského výrobcu Victorinox a jeho noža v jeleňom parohu v exkluzívnej orechovej krabici. Možnosť individualného gravíru - venovania, monogramu. 
naša cena 204,99 EurRučne kovaný nôž od majstra kováča s rukoväťou vykladanou parohom.
naša cena 249,99 Eurnaša cena 59,99 Eurnaša cena 24,99 Eurnaša cena 79,99 Eur


MjQwZjgyYz